.

.

New
Западниот Главен Детски Момче Бетмен Кејп Крстоносец Мантил

Западниот Главен Детски Момче Бетмен Кејп Крстоносец Мантил

DEN 501.44

Стока
Во продавницата

Надворешна Обвивка : 100% Најлон; Поставата : 65% Полиестер, 35% Памук. Увезени. Ткаенина поставата. Предвремено затворање. Миење Раце Само. ВОДООТПОРНА НАДВОРЕШНА ОБВИВКА На Западниот Шеф, ги правиме нашите палта со полиуретанска водена обвивка, која е отпорна на вода! Вашето дете повеќе нема да се плаши од дождот!. УДОБНА ПОСТАВА поставата на нашите чизми е мешавина од полиестер и памук. Поставата е 65% полиестер и 35% памук. ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ и ИСКЛУЧУВАЊЕ на овие дождовни палта лесно се качуваат и исклучуваат! Само влезете во нив и затворете ги!. ЗАБАВНИ ОТПЕЧАТОЦИ се здруживме СО ДК за да ги оживееме нивните ликови. Бетмен е главен дел од многу детства, а сега вашето дете може да стане мала верзија од него! Хаубата има забава лилјак уши. Наметка е вклучена со нашето палто и може да се отстрани. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ нашите дождовни палта треба да бидат рачно измиени. Не мијте во машина. Сув воздух.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи