.

.

New
органско чоколадо отстранување на влакна восок во прав за Жени &засилувач; Мажите Погоден За Сите Видови На Кожата Од Страна На Принцас Рачно Изработени Козметика

органско чоколадо отстранување на влакна восок во прав за Жени &засилувач; Мажите Погоден За Сите Видови На Кожата Од Страна

DEN 288.00

Стока
Во продавницата

Природен И Органски раствор за несакана коса. Совршен производ за отстранување на влакна, овој прав за отстранување на влакна е еден од најефикасните и најквалитетните производи за отстранување на влакна кои немаат несакани ефекти и кожа irritation.no иритација и болка. Ако сте некој кој бара идеален производ кој може да ги отстрани сите проблеми од вашата загриженост за отстранување на влакна, тогаш ова е совршен избор. Тоа е ефикасен и врвен квалитет во прав за отстранување на влакна што ја отстранува косата безбедно и нежно. Ако сте некој кој бара идеален производ кој може да ги отстрани сите проблеми од вашата загриженост за отстранување на влакна, тогаш ова е совршен избор. Тоа е ефикасен и врвен квалитет во прав за отстранување на влакна што ја отстранува косата безбедно и нежно. Природен И Органски раствор за несакана коса. Совршен производ за отстранување на влакна, овој прав за отстранување на влакна е еден од најефикасните и најквалитетните производи за отстранување на влакна кои немаат несакани ефекти и немаат иритација на кожата. Ако сте некој кој бара идеален производ кој може да ги отстрани сите проблеми од вашата загриженост за отстранување на влакна, тогаш ова е совршен избор. Тоа е ефикасен и врвен квалитет во прав за отстранување на влакна што ја отстранува косата безбедно и нежно. Тоа ви овозможува да имате отстранување на влакна дома без да изгорите дупка во џебот. Отстранувањето на влакна во прав ја отстранува дури и најмалата коса од коренот без да даде болка. Тоа е производ во кој вреди да се инвестира, ја отстранува косата безбедно и нежно. СОСТОЈКИ - мултани мити, Какао во прав, мулети во прав, рика брашно, есенцијално масло и многу повеќе. Тип-Органски. Количина : 100 Грама. МЕРКА НА ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - Отстранете го целиот накит пред да нанесете паста. Чувајте на ладно и суво место. Лепенка тест задолжително пред аплицираат. Погоден за секаков тип на кожа. Природен И Органски раствор за несакана коса. Совршен производ за отстранување на влакна, овој прав за отстранување на влакна е еден од најефикасните и најквалитетните производи за отстранување на влакна кои немаат несакани ефекти и кожа irritation.no иритација и болка.Ако сте некој кој бара идеален производ кој може да ги отстрани сите проблеми од вашата загриженост за отстранување на влакна, тогаш ова е совршен избор. Тоа е ефикасен и врвен квалитет во прав за отстранување на влакна што ја отстранува косата безбедно и нежно.Ако сте некој кој бара идеален производ кој може да ги отстрани сите проблеми од вашата загриженост за отстранување на влакна, тогаш ова е совршен избор. Тоа е ефикасен и врвен квалитет во прав за отстранување на влакна што ја отстранува косата безбедно и нежно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи