.

.

New
Аршинер Девојки 3/4 Бел Ракав Фустан Екипажот Вратот Почвата Боја Линија Туника Фустани со Џебови за 4-13 Години

Аршинер Девојки 3/4 Бел Ракав Фустан Екипажот Вратот Почвата Боја Линија Туника Фустани со Џебови за 4-13 Години

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : Изработен од 60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс мешавина ткаенина, нашите девојки 3/4 ракав фустан е еластична, дише, мека, погодна за девојки со чувствителна кожа, нуди најудобно искуство со носење. И овој фустан е издржлив и лесен за чистење без да се грижите дека ќе бидете погрешно обликувани или избледени. Карактеристики : Обични Девојки Туника Фустани-Мода деца бел краток ракав фустани, боја на почвата со џебови, е погодно да ги носат вашите девојки мали предмети. Направете ги вашите девојки поелегантни, привлечни и поубави. Тоа е одличен избор за вашите слатки девојки кои носат Во Пролет, Почетокот на Летото и Есента. Дизајн : Класичен Стил, еластичен рог половина Ракав, О-вратот, Лесен, Плисиран Половината, Два Странични Џебови, Без наредени. Материјалот е мек, растеглив, лесен за миење, без пилинг, добро изработен со абрик и шиење. Ние нудиме 5 убави бои за вашата ќерка - Бела, Црна, Жолта, Розова и Зелена боја. Прилики : овој растеглив памучен фустан за девојки со ракави е одличен за повеќето прилики-секојдневен, училишен, спортски, забави, специјални настани, семејни собири, црква, празници, Божиќ, роденденска забава, банкет, на отворено, пикник, секојдневно носење, фотосесија итн. Тоа е совршен подарок за вашата девојка. Топло Потсетува : рачно или машинско перење се достапни. Должината на фустанот обично се однесува на колената, висината на секоја девојка е различна,така што должината на фустанот ќе биде малку поинаква.Ве молиме проверете ја табелата со големина На аршинер пред да нарачате.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи