.

.

New
ОУЛЕ 40 Инчен Џамбо Златна Фолија Милар Број Балони За Мажи Жени 30 Ти Роденден Украси 30 Години Годишнина Партија Материјали

ОУЛЕ 40 Инчен Џамбо Златна Фолија Милар Број Балони За Мажи Жени 30 Ти Роденден Украси 30 Години Годишнина Партија Материјали

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Големина на балон : џиновски 40 инчи. Апликација : декор за свадбена годишнина, декор за забава за среќна годишнина, декор за забава за годишнина од дипломирање, декор за забава за годишнина од брак и друг декор за годишнина. Висок квалитет : надградбата на производот и задебелувањето на материјалот ја прават помала веројатноста да се појави од обичните производи од ист тип на пазарот. Ако сакате балонот да плови, ве молиме донесете го Во Продавницата За Забави за полека да го надувате висококвалитетниот хелиум, неквалитетниот хелиум не е доволен за балонот да плови. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не преку системската е-пошта, со нетрпение ги очекуваме предлозите на клиентите за да можеме подобро да го подобриме производот. Златен број 3, 40 инчи, пакување од 1. Златен број 0, 40 инчи, пакување од 1. Висококвалитетни Безбедни Украси За Забави!. АУЛЕ Балон е доверлив од илјадници клиенти служи!. Правењето на секоја убава пригода убав ден е нашата мисија!. Искуството на клиентите е наш најголем приоритет!. Надувајте полека, само пополнете 90% од просторот за балони што може да овозможи балонот целосно да се прошири. Може повторно да се користи, користете ја сламата за издувани балони по завршувањето на забавата. Слама. Зошто да не одберете нас : . Висококвалитетни Безбедни Украси За Забави!АУЛЕ Балон е доверлив од илјадници клиенти служи!Правењето на секоја убава пригода убав ден е нашата мисија!Искуството на клиентите е наш најголем приоритет!. Како Да Се Користи Фолија Балони : . Надувајте полека, само пополнете 90% од просторот за балони што може да овозможи балонот целосно да се прошири.Може повторно да се користи, користете ја сламата за издувани балони по завршувањето на забавата. Ако имате какви било прашања за време на употребата, ве молиме контактирајте го балонот АУЛЕ на време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи