.

.

New
Смешни Панда Пипи Чаша - Панда Дух Бебе Сипи Чаша-Панда Мечка Сипи Чаша

Смешни Панда Пипи Чаша - Панда Дух Бебе Сипи Чаша-Панда Мечка Сипи Чаша

DEN 704.00

Стока
Во продавницата

Смешни панда 12оз, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ. Напредна технологија за изолација : Термички дизајн со Вакуумска изолација Со Двоен Ѕид е добар за одржување на вашите пијалоци топли или ладни подолго време, така што можете да го користите во секоја сезона. Безбеден и Издржлив : Духот На Панда е изработен од нерѓосувачки челик 304, потрајни од другите обични пластични. Дизајниран и печатен Во Калифорнија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи