.

.

New
АДВАНГЕН Шприц Филтер Стерилни, ПВДФ, 0.22 Микрон 30мм, Пвдф Сина

АДВАНГЕН Шприц Филтер Стерилни, ПВДФ, 0.22 Микрон 30мм, Пвдф Сина

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

АДВАНГЕН, АМЕРИКАНСКА компанија, филтер произведен под ИСО9001. Ненадмината пвдф мембрана со супер капацитет за филтрирање; Поединечно спакувана. 30мм дијаметар стерилни шприц филтер w/женски луер заклучување и машки лизга луер конектори. 0,22 €m големина на порите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи