.

.

New
Ошкош Б ' Гош Унисекс - Дете Рај Лизгање На Патики

Ошкош Б ' Гош Унисекс - Дете Рај Лизгање На Патики

DEN 128.32

Стока
Во продавницата

Гумен ѓон. Мали деца повик лизгање на патики. Удобен стил на лизгање. Лесен дизајн со низок профил. Флексибилни спортски надворешни ѓонови. Влечење-и-оди повлечете го јазичето. Кога постојано е време за одење, на вашето малечко му требаат патики кои можат стилски да останат во чекор. Овие брзи И лесни Патики За Засолниште се удобни колку што изгледаат кул, што ги прави тие модни одлуки во последен момент полесни за една милја.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи