.

.

New
Део Глобал 15.7 х 13.7 кошница за перење, тркалезна памучна корпа со ремен за складирање бања/плакар/играчка

Део Глобал 15.7 х 13.7 кошница за перење, тркалезна памучна корпа со ремен за складирање бања/плакар/играчка

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

Направено со водоотпорна обвивка која нема да се навлажни дури и со влажни алишта. Има пригодна рачка, така што лесно можете да ја поместите корпата. Корпата за перење може лесно да се преклопи за да заштеди простор кога не се користи, идеална за студентски домови, кампери, апартмани, хотелска употреба, расадници за бебиња и помошна просторија. Платнените корпи за складирање платно помагаат во организирање детски играчки, играчки за кучиња, постелнина, ќебиња и расадници. Ако корпата за облека е валкана, избришете ја со влажна крпа или измијте ја со вода и исушете ја со воздух. Не користете машина за перење и сушење при чистење. Корпата за перење може да се преклопи за да заштедите простор кога не ви е потребна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи