.

.

New
Физик Темпо Оверкурве Р5, Унисекс Велосипедизам Чевли

Физик Темпо Оверкурве Р5, Унисекс Велосипедизам Чевли

DEN 1942.24

Стока
Во продавницата

Полиамид, Јаглерод, Друг материјал (единствен материјал) Полиестер, Природен и синтетички текстил (материјал за Обложување) Природни И синтетички ткаенини, Микротекс (Горен материјал). Асиметрична конструкција која ergономски одговара на анатомијата на стапалото. Микротекс горен : флексибилен, но издржлив. Удобен И конзистентен композитен ѓон Р5 најлон : обезбедува рамнотежа помеѓу удобноста и ефикасноста на возењето. Р5 јаглерод засилен најлон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи