.

.

New
Четки За маскара Цевки Поставете 70 Парчиња Четки За Трепки За Еднократна Употреба Замена со 20 Парчиња Празни Цевки За Продолжување На Трепките Маскара Стапче

Четки За маскара Цевки Поставете 70 Парчиња Четки За Трепки За Еднократна Употреба Замена со 20 Парчиња Празни Цевки За Продолжување

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Qéx Пакетот Вклучува Ќе добиете 20 парчиња четка за трепки цевки со контејнери со 70 парчиња четки за еднократна употреба (20 четки веќе се собрани во цевките). Доволно количество за секојдневна употреба или замена. Quality Callity Teater Quolies head е изработена од квалитетни влакна, што е меко и удобно; стапчето за трепки е изработено од абс пластика, со мала тежина; телото на цевката е изработено од пластичен акрилик, кој е транспарентен по изглед и не е лесно да се скрши; капакот на цевката за четка е стил на трепките, изгледа убаво и привлечно. €_Широка Примена Овие комплети четки За трепки ќе ви ги задоволат потребите за секојдневна употреба, замена и споделување, погодни и за домашна и за салонска употреба, повеќето жени и девојки ќе ги обожаваат овие дијамантски цевки за трепки. Можете да ја користите четката за маскара како четка за веѓи, четка за продолжување на трепките и други алатки кои ќе ви помогнат да ја завршите шминката, добро за почетниците да вежбаат, преуредување на шминкерот или лична секојдневна употреба. €®Практично За Употреба Овие цевки за контејнери можат да ги одржат вашите четки во добра состојба, четката во секоја цевка е за еднократна употреба и лесно може да се замени, трепките може да се фиксираат на капакот на цевката, не грижете се за губење. Цевката е лесна за носење и можете да ја чувате во чантата или џебот од палтото. €®Одличен Подарок}Овие комплети четки за маскара се многу практични и се совршени за секого како продолжување на трепките, тие се идеален подарок за клиентите за продолжување на трепките, исто така, можат да го испратат на вашите љубовници, пријатели или член на семејството како подарок. Комплетите цевки за четки за маскара за еднократна употреба се издржливи и лесни, лесни за употреба и удобни за носење, совршени за секојдневна употреба или замена.Спецификации : Материјал : пластика, пакување со влакна вклучува : 20 x празни цевки70 x маскара четкичка на цевка : 11,3x1x1cm/4, 45x0, 4x0, 4inches Size на грмушки : 10x0, 7x0, 7cm/3, 94x0, 28x0, 28nchesnotes : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки на size.To спречете гушење, ве молиме бидете внимателни кога користите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи