.

.

New
Авокадо Мрзлив Сипи Чаша - Пријателство Бебе Сипи Чаша-Симпатична Сипи Чаша

Авокадо Мрзлив Сипи Чаша - Пријателство Бебе Сипи Чаша-Симпатична Сипи Чаша

DEN 1364.80

Стока
Во продавницата

Авокадо Мрзливост 12oz, Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблери со Завртка НА КАПАЦИ. Напредна технологија за изолација : Термички дизајн со Вакуумска изолација Со Двоен Ѕид е добар за одржување на вашите пијалоци топли или ладни подолго време, така што можете да го користите во секоја сезона. Безбедно и Издржливо : Пријателството е направено од нерѓосувачки челик 304, потрајни од другите обични пластични. Дизајниран и печатен Во Калифорнија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи