.

.

New
100мл стерилни амбер стакло серумски шишенце - 3 пакувања

100мл стерилни амбер стакло серумски шишенце - 3 пакувања

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

3 пакет стерилни амбер класа серумски ампули Сите ампули се темелно исчистени во алкохол и се ставаат во нашата автоклав за правилно стерилизација. Ние користиме многу строги методи во нашиот процес на стерилизација за да обезбедиме нашите клиенти да добиваат најквалитетни ампули на пазарот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи