.

.

New
Никита Филатов Потпиша Сенатори Од Отава Пак-Автограм Нхл Пакс

Никита Филатов Потпиша Сенатори Од Отава Пак-Автограм Нхл Пакс

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нхл Пакови. НИКИТА ФИЛАТОВ Потпиша ОТАВА Сенатори Пак Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот Нема да биде вклучен никита Филатов сувенири. Отава сенатори сувенири.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи