.

.

New
Серум за осветлување На Лицето-Нежна Ексфолијација преку селективни ботанички Производи-Систем За Убавина За Дизајн Без Возраст Од Jescuz_, 1.0 fluid_unces

Серум за осветлување На Лицето-Нежна Ексфолијација преку селективни ботанички Производи-Систем За Убавина За Дизајн Без Возраст

DEN 480.00

Стока
Во продавницата

серум со голема моќност формулиран за да помогне кожата да изгледа мазна и светла. Нежна ексфолијација преку селективни ботанички Производи : Зелен Чај и Маточина. смирувачки состојки Како Јојоба, Слезово, Јаглика. комплекс за осветлување со голема моќност На Алфа-арбутин, Ресвератрол, Пантенол и Ergотионеин. потесен, појасен, помазен и порамномерен тен. Точка волумен : 1.0 флуид_унци. Осветлувачки Серум За Лице-Систем За Убавина За Дизајн Без Возраст од Јескуз Серум со Голема моќност формулиран за да помогне кожата да изгледа мазна и светла **Ја Храни кожата за да го продолжи помладешкиот изглед. **Видливо ја намалува појавата на стареење и темни дамки. **Нежната ексфолијација преку селективни ботанички средства помага дури и на изгледот на кожата ќе ви се допадне нежното дејство на пилинг на овој серум, секојдневно гледајќи ја посакуваната очекувана промена во тонот на вашата кожа, секој ден ќе се појавува се повеќе и повеќе рамномерна тонска кожа. Исто така, ќе ви се допадне овој крем поради неговата постојано толку мала арома, за еден маточина, а за друг слезово и други екстракти што се користат во мешавината. Комбинирајте ја прекрасната природна арома со ефективноста на оваа формула и ќе се согласите тоа е задолжителен производ што треба да се користи во борбата, сите имаме, против стареењето на кожата. Серумот за Осветлување На Лицето е еден од производите што ќе ги најдете Во Системот За Убавина За Дизајн Без Возраст. Загрижени за темни дамки или досадна кожа? Не се секирај повеќе! Нашиот серум за осветлување продира во кожата со хранливи екстракти како Зелен Чај и Маточина. Во комбинација со нашиот комплекс за осветлување Со голема моќност На Алфа-арбутин, Ресвератрол, Пантенол и Ergотионеин, кожата ќе изгледа помазна, посветла и помлад изглед. Одржувајте хидриран, свеж изглед со навлажнувачки и смирувачки состојки како Јојоба, Слезово, Јаглика и други ботанички екстракти. Овој високотехнолошки гел повторно се појавува на појавата на досадна, пренатрупана кожа, нежно кревајќи ги мртвите клетки на кожата со нежно растворање на лепилото што ги држи на површината. Резултатите се целокупниот изглед на поцврст, појасен, помазен и порамномерен тен. Нето ст 1 оз (28 г).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи