.

.

New
Нов Далечински Управувач За Замена Применлив За Оптома Проектор HD26 Gt1080 HD141X HD143X HD142X

Нов Далечински Управувач За Замена Применлив За Оптома Проектор HD26 Gt1080 HD141X HD143X HD142X

DEN 170.72

Стока
Во продавницата

Нов Далечински Управувач За Замена Применлив За Оптома Проектор HD26 Gt1080 HD141 X HD143 X HD142 X.ве Молиме проверете дали е наведен моделот на вашиот проектор, инаку овој далечински управувач не е компатибилен со него. Овој далечински управувач се напојува СО АЛКАЛНИ батерии ААА, ве молиме не користете батерии на полнење. Ве молиме проверете дали вашиот модел на проектор е во компатибилната листа на нашиот далечински управувач, инаку не е компатибилен. Не е потребно програмирање или разделување.Само инсталирајте нови батерии и таа е подготвена за употреба. Ако моделот на вашиот уред не е во компатибилната листа, ве молиме контактирајте не пред нарачката. Напојување : 2x 1.5 V Aaa Алкална Батерија. Батериите и прирачникот не се вклучени. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате некое барање, благодарам!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи