.

.

New
Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи Колегиум Памук Ликра Качулка Куче Кошула

Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи Колегиум Памук Ликра Качулка Куче Кошула

DEN 817.60

Стока
Во продавницата

Памук 95% / Ликра 5%. Направено во НАС. Машинско Перење. Памучна Кучешка Маица Совршена За Сите Временски Услови И Во Текот На Целата Година. Извезено Со Официјално Колегијално Лого. Машина За Перење. Вклучени компоненти : Облека За Миленичиња. Официјално лиценциран тим куче памук качулка кошула. Оваа удобна кошула со лесна качулка може да се пере во машина и има везено официјално лого на тимот. Нека вашиот пуч го покаже својот тимски дух! Направено во Табелата Со Големини На Сад : Мали : 2-5 фунти. ХХ-Мали : 4-9 фунти. Х-Мали : 8-14 фунти. Мали : 12-20 фунти Средни : 18-30 фунти. Големи 28-42 фунти. Х-Голем : 40-60лб. ХХ-Голем : 58-80лб.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи