.

.

New
В&засилувач;АХОМЕ 360 Ротирачки Организатор На Шминка, Прилагодлива Полица За Организатор На Козметичко Складирање, Полица За Прикажување На Шминка Со Голем Капаци?

В&засилувач;АХОМЕ 360 Ротирачки Организатор На Шминка, Прилагодлива Полица За Организатор На Козметичко Складирање, Полица За

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

ОРГАНИЗАТОР НА ШМИНКА ЗА РОТАЦИЈА од 360 СТЕПЕНИ : 360 ротирачки организатор на шминка може да се ротира непречено и тивко, лесно видете ги сите производи и шминки за нега на кожата. Мултифункционален организатор на револвинг шминка за вашата суета, бања, спална соба, тоалет, маса, разни работни површини. ОРГАНИЗАТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ КОЗМЕТИКА со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : организирајте шминка со Голем капацитет може да ви помогне да ја организирате целата козметика и да заштедите простор за облекување. Направете ја неуредната маса уредна и имајте доволно простор за ставање кармин, шминка за подлога, лосион, четка за шминка, парфем и друга дневна козметика и производи за нега на кожа. 6 СЛОЕВИ НА ПРИЛАГОДЛИВИ ВИСИНСКИ ФИОКИ Л х 9.06 В( 32 х 23 см), Само заземаат малку место. Заштеда на полица и контра простор. Исклучителниот дизајн и практичност го прават подарок За Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, семејството и девојката. Лесен за ИНСТАЛИРАЊЕ производот е лесен за расклопување и може да се избрише како што е потребно. Чиста и безгрижна. УДОБНА УСЛУГА и ДОБРО СПАКУВАНА : услуги на Клиентите 24/7 стоејќи, обезбедете топла и ефективна услуга пред продажба и по продажбата, истовремено обезбедувајќи добро пакување и обезбедувајќи безбедна испорака. Организаторот за шминка може да се ротира непречено и тивко, лесно пристап до вашите производи за нега на кожа и шминка.Мултифункционален револвинг организатор на шминка за вашата суета, бања, спална соба, соблекувална, тоалет, маса, биро.Организаторот за шминка со голем капацитет ви помага да ја организирате целата ваша неуредна козметика, заштедувајќи простор на вашата комода. Многу простор за козметика и производи за нега на кожата, вклучувајќи кармин, подлога, лосиони, четки за шминка, парфеми итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи