.

.

New
Хакрахо Летно Куче Бандана, 2 ПАРЧИЊА Летна Шамија Од Триаголник За Миленичиња Со Овошен Принт Прилагодлива Јака Од Бандана За Кучиња Од Хаваи За Мали Мачки Кучиња ?

Хакрахо Летно Куче Бандана, 2 ПАРЧИЊА Летна Шамија Од Триаголник За Миленичиња Со Овошен Принт Прилагодлива Јака Од Бандана

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ Доаѓаат со 1 парче сина куче бандана јака со лимон шема, 1 парче жолта куче бандана јака со песок шема. Големината на банданата за кучиња е околу 9,45 во/24 см на ширина, 7,48 во/19 см на висина. Големината на јаката е околу 23,62*0,79 во/60*2см. Прилагодливиот опсег на јаката е околу 13,39-23,62 во/34-60см. Мека и дише мравки Направени со квалитетен полиестерски материјал, банданата е мека, дише и погодна за кожата, давајќи им на вашите миленици удобно искуство при носење. ЛЕТНА ШЕМА едната бандана печати со лимонска шема, другите отпечатоци со шема на тема песок, кои се погодни за носење во лето и приклучување на забава на плажа. Вашето домашно милениче ќе биде преслатко и привлечно да го носи. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН јаките на банданата користат прилагодлива тока, погодна за прилагодување на должината на јаката до соодветен степен. ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА јаките прифаќаат отцепена тока, што е погодно за вашето домашно милениче да ја носи или соблече. Д-прстенот на јаката исто така е погоден за прицврстување на поводник за кучиња или други работи. Хакрахо Летно Куче Бандана, 2 ПАРЧИЊА Летен Шал Од Триаголник За Миленичиња Со Овошен Принт Прилагодлив Јака Од Бандана За Кучиња Од Хаваи За Мали Мачки Кучиња Кученца, Л Мека И дише : Изработена со квалитетен полиестерски материјал, банданата е мека, дише и погодна за кожата, давајќи им на вашите миленици удобно искуство при носење. Летна шема : едната бандана печати со лимонска шема, другите отпечатоци со шема на тема песок, кои се погодни за носење во лето и приклучување на забава на плажа. Вашето домашно милениче ќе биде преслатко и привлечно да го носи. Прилагодлив дизајн : јаките на банданата користат прилагодлива тока, погодна за прилагодување на должината на јаката до соодветен степен. Практично за употреба : јаките прифаќаат отцепена тока, што е погодно за вашето домашно милениче да ја носи или полета. Д-прстенот на јаката исто така е погоден за прицврстување на поводник за кучиња или други работи. Услуги на клиентите : ние обезбедуваме 48-дена пари назад и 24 месеци гаранција. Не двоумете се врвен контакт со нас кога имате какви било прашања. Ве молиме слободно контактирајте со нас доколку има некаков проблем со квалитетот. ЗАБЕЛЕШКА : големината се мери со рачна плочка, може да има 0,79-1,18 во/2-3см грешка. Ефектите на сликата се само за повикување и не ја претставуваат вистинската големина на телото на миленичето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи