.

.

New
Рачно изработени Обетки Од Полимерна Глина Обетки Шарени Цветни Глинени Обетки За Накит За Жени Девојки

Рачно изработени Обетки Од Полимерна Глина Обетки Шарени Цветни Глинени Обетки За Накит За Жени Девојки

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Овие цветни глинени обетки се зачудувачки!Големината е 2,1 инчи. Овие глинени обетки се совршени за вас, ве прават уникатни во толпата. Традицијата на обетки дизајн и прецизна изработка за да создадете специјални парчиња што ќе ве воодушеват. Добро за одење на забава, секојдневно носење, запознавање, забава за дипломирање, концерти, свадба. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете е-пошта за нас, добро одговорете што е можно поскоро и да ви помогнеме да решите, ви благодариме за довербата. ♥Овие обетки се многу модерни и популарни, и тие се направени од висококвалитетни материјали,така што квалитетот е загарантиран. Ако ви се допаѓа, само купете го!ERTW_ ENTERTIFICE extome ♥Бидејќи причините за прикажување фотографии, сликата не може да ја гарантира бојата на приказот на страницата и вистинските бои на производите се целосно конзистентни, ќе се обидам да го објаснам.♥Erv. ex одржување ex.♥1. Ве молиме обидете се да не дозволите додаток со вода, алкален алкохол и други каустични течности.♬♬2. Ве молиме соблечете додаток пред да земете вежби.♬♬3. Ве молиме, погрижете се да го соблечете додатокот пред спиење навечер, ве молиме ставете додаток во затворено пакување.♥ КОНТАКТИРАЈТЕ не♥секое прашање, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.♥FRV ВИ БЛАГОДАРИМЕ ♥СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА♬ИМАЈТЕ УБАВ ДЕН!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи