.

.

New
SPORTS СПОРТ УФЦ 2

SPORTS СПОРТ УФЦ 2

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Нокаут Игра - револуционерна нова физика-управувано хит реакција и нокаут систем. Неспоредлив Карактер Визуелни & Борец Список-SPORTS СПОРТ УФЦ 2 нуди најдлабоките некогаш список на било борбена симулација, кој мешавина од најголемите ѕвезди мма И најсветли до-и-дојденци. Режим за Секој Навивач На Борба - првото "Крајно Тимско" искуство во борбена игра 1в1. Алатки За Совладување НА мма-Совладувањето на уметноста на борбата може да биде застрашувачка потрага. Фановите кои поседуваат SPORTS СПОРТ УФЦ и купуваат SPORTS СПОРТ УФЦ 2 ЌЕ Добијат Еден Ден Пристап ДО БРУС Ли БЕСПЛАТНО. SPORTS СПОРТ УФЦ 2 иновира со неверојатен карактер сличност и анимација, додава сите нови Нокаут Физика Систем и автентични карактеристики игра, и ги повикува сите борци да се повлече во Октагон да се доживее возбудата на завршувањето на борбата. ОД одење до нокаут, SPORTS СПОРТ УФЦ 2 обезбедува длабоко, автентично и возбудливо искуство. Револуционерна нова физика управувано хит реакција и нокаут систем обезбедува повеќе висцерална, повеќе наградува, и повеќе автентични Кос од кога било досега. Секој нокаут сега е уникатен, а завршувањето на борбата никогаш не било позадоволувачко. Изненадете го противникот со летечка лента од клинчот или со брз премин од шипка за колена во кука за пета. Додавањето на постојани поднесоци и синџири за поднесување (секвенци) ја носи ИГРАТА НА U СПОРТ УФЦ 2 на следното ниво. За прв пат во која било мма игра, доживејте ја слободата на независна контрола на борецот во секоја ситуација на борба. Истовремената интеракција со двајца борец ја оживува играта на земја со поголема одговорност и разновидност. Не можеш да го повредиш она што не можеш да го погодиш. Поголема контрола врз движењето на главата на вашиот борец ви овозможува да се лизнете и да ги избегнете дојдовните удари со неверојатна флуидност. Додадете подобрен систем за блокирање и парирање во мешавината и имате нови алатки за да ги одбраните најразорните напади на противникот. Надвор да ја брани својата титула како неприкосновен шампион на визуелни спортски игри, SPORTS СПОРТ УФЦ 2 повторно ја зголемува анте. Новата опрема за моделирање на лицето, воведувањето на физиката на косата и подобрената деформација на ударот работат за да го направат секое влијание пореално од кога било. Илјадници борбени и потписни анимации носат личност и ново ниво на атлетизам на ѕвездите на ММА. Ќе го препознаете ударот со висока кука На Конор Мек Грегор, патентираниот лак и газење пред борбата На Ронда Руси и многу други потези кои им носат личност на борците. SPORTS СПОРТ УФЦ 2 нуди најдлабок список од која било борбена симулација. Одликувајќи се со мешавина од најголемите ѕвезди НА ММА и најсветлите доаѓачи, зачекорете во Октагонот како сегашни и поранешни спортисти НА УФЦ, легенди на мма, а можеби дури и неколку изненадувања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи