.

.

New
100 Пакувања Восок За Нос Шпатули Мал Апликатор За Депилација Стапчиња За Ноздра Чистење На Носот Влакна На Увото Лице Веѓи Отстранување На Влакна

100 Пакувања Восок За Нос Шпатули Мал Апликатор За Депилација Стапчиња За Ноздра Чистење На Носот Влакна На Увото Лице Веѓи

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се нанесе за нанесување восок на мали површини, како што се ноздра, веѓи, области за бикини и други мали или детални области. Големина на стап-Приближно 3,25 во х 0,59 во (Должина х Рамна Глава Широк). Овие стапчиња за апликатор за восок се направени од материјали од природна смола ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, мазни и ефикасни, нема да ја повредат вашата кожа. Тркалезната глава што се користи со восок за депилација за отстранување на влакната од носот и нечистотијата на носот; Рамната глава се нанесува на лицето и под носот на веѓите, усните на устата и така натаму. 100 восочни стапчиња во секоја кеса, можат да користат долго време, погодно семејство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи