.

.

New
Аурора Инструменти (GAR189ZEXOABCF Племенски Бел Часовник Мерач

Аурора Инструменти (GAR189ZEXOABCF Племенски Бел Часовник Мерач

DEN 1598.40

Стока
Во продавницата

Производ-Часовник. Стил-Племенска Серија - Бела. Единица Мерка-Империјална. Трим Прстен Серија-Модерна. Трим Прстен Боја-Хром. Часовник Мерач-Племенски Бели, Сини Модерни Игли, Хромирани Трим Прстени. Стил Комплет Инсталиран. Мерачите на часовникот аурора нудат прецизна контрола на степер моторот и точност на иглата споредливи со мерачите на часовникот 3 пати поголема од цената. Напредното ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР овозможува прецизно, рамномерно ниво на осветлување на лицето на мерачот, истовремено намалувајќи го отсјајот. Сите мерачи на часовникот аурора вклучуваат заменливи прстени за украсување и лица на мерачот - што ви овозможува да го промените изгледот на мерачите на часовникот пред или по инсталацијата. Поддржан Од Ограничена Доживотна Гаранција. Мерачите на аурора нудат најголем избор на мерачи и инструменти во светот за вашето возење и се единствените мерачи во светот кои нудат заменливи лица на мерачот, прстени за украсување и игли.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи