.

.

New
Балтичка Колекција Маракеш Дрвена Лажичка За Кафе За Мелено Кафе

Балтичка Колекција Маракеш Дрвена Лажичка За Кафе За Мелено Кафе

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Лажичка Во Стил : Светла и шарена лажичка за кафе го прави секое утро малку посветло. Не Истурајте ги (Мелените) Зрна : ставете крај на неуредниот пред-кофеин што се истура во вашиот кафемат, стомна за ладна пијалак или К-Шолји За повеќекратна употреба и мешунки за кафе со брзи и чисти топки свежо мелено кафе; лесно префрлете ги и целите зрна кафе од вреќа во мелница за кафе. Разубавете Ги Утрата : Мајсторски изработени од слоеви обоено дрво од бреза за да создадат брилијантна низа бои. Супер За Собирање : Совршен за протеински прав, зачини, чај, шеќер и други суви производи покрај кафето. Колекцијата Балтик Маракеш зема инспирација за нејзината прекрасна мешавина на бои од виножито од раздвижените марокански пазари за зачини. Мешање Лажица. Засечена Лажица За Мешање. Дупчиња Лажица. Шпатула. Дупчиња Шпатула. Спартл. Голема Лажица За Сервирање. Мерна Лажица. Ширење Нож.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи