.

.

New
Twdyc Мачки Дрво Мебел Кула Се Искачи Активност Дрво Гребење Игра Куќа Кити Кула Мебел Миленичиња Игра Куќа

Twdyc Мачки Дрво Мебел Кула Се Искачи Активност Дрво Гребење Игра Куќа Кити Кула Мебел Миленичиња Игра Куќа

DEN 5408.16

Стока
Во продавницата

Безбедните материјали не додаваат природни материјали, заштита на животната средина, санитарни услови и душевен мир за мајсторот да ги користи. Канџите на мачките се и растат брзо. Долгите боцки на врвот на канџите ќе влијаат на одењето на мачките, па дури и ќе ја прободат имитационата подлога. За да спречат канџите да бидат премногу долги, мачките имаат инстинкт на мелење канџи. Јазот со цврсто дрво + коноп јаже е цврсто комбиниран, цврст и издржлив, уреден и чист. Мачките природно се заинтересирани за предмети во форма на топка. Ротирачките топки не можат да престанат да играат. Природното јаже од коноп е рачно изработено, секој пат кога ќе гребете, гризете, кинете и лижете, можете да се чувствувате пријатно. Име на производ : цврсто дрво двојно топче мачки гребење постпродукт функција : мачки мелење канџи големина на производот : дијаметар на топката 17cmproduct материјал : дрво + сисал јаже безбедни материјали не додаваат природни материјали, заштита на животната средина, санитарни услови и мир на умот за мајсторот да ги користи.Канџите на мачките се и растат брзо. Долгите боцки на врвот на канџите ќе влијаат на одењето на мачките, па дури и ќе ја прободат имитационата подлога. За да спречат канџите да бидат премногу долги, мачките имаат инстинкт на мелење канџи.Јазот со цврсто дрво + коноп јаже е цврсто комбиниран, цврст и издржлив, уреден и чист.Мачките природно се заинтересирани за предмети во форма на топка. Ротирачките топки не можат да престанат да играат.Природното јаже од коноп е рачно изработено, секој пат кога ќе гребете, гризете, кинете и лижете, можете да се чувствувате пријатно.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи