.

.

New
Квејуен Бидете Безбедни Забавувајте Се Со Текст На Вашата Мајка Возач Синџир За Клучеви Тинејџерски Роденденски Подарок Ќерка Син Привезок Подарок Порибување Пол

Квејуен Бидете Безбедни Забавувајте Се Со Текст На Вашата Мајка Возач Синџир За Клучеви Тинејџерски Роденденски Подарок Ќерка

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Нерѓосувачки Челик. 进口. Повлечете го затворањето. Рачно печат привезок, печат со "Бидете Безбедни Забавувајте Се Со Текст На Вашата Мајка". Оваа ставка е совршен подарок за тинејџер кој штотуку ја добил возачката дозвола-затоа што на кој тинејџер не му треба потсетник за да и испрати порака на својата мајка?? Ова исто така ќе направи одличен подарок за млад возрасен човек да оди на колеџ!. САМО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Сите делови се 100% нерѓосувачки челик; Нема ' рѓа; Не Бледнее; Нема деформација. УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ : Доаѓа Со Бесплатна Кутија За Накит. Тоа е елегантно и минималистичко.Може Да биде Одличен Подарок за деца На Роденден, Денот на Благодарноста,Божиќ, Дипломирање и така натаму. Квејуен ќе му обезбеди на секој клиент највисок стандард за услуги на клиентите и 100% задоволно искуство во купување, Ако не сте целосно задоволни од купувањето, само контактирајте не, ние ќе го зачуваме вашиот проблем во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи