.

.

New
Пет Хамак Делфин Мачка Спиење Кревет Со Прилагодливи Ремени и Метални Куки 16.9x13

Пет Хамак Делфин Мачка Спиење Кревет Со Прилагодливи Ремени и Метални Куки 16.9x13

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дише.Совршено за вашата мачка да игра и да се одмора во сите сезони, одржувајќи го вашето домашно милениче ладно и удобно. Компактен и лесен. Кога не се користи, може да се преклопи и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. Импровизирана лежалка за кафез за миленичиња може да се закачи во кафез, под стол, на седалото на прозорецот или каде и да можете да ја закачите.Идеален за заштеда на простор. Шарените отпечатоци ја прават импровизирана лежалка за миленичиња забавна и симпатична. Исто така ја украсува вашата соба. Оваа симпатична импровизирана лежалка не е само за мачиња, туку и за зајаци, хрчаци, кученца ,ogs, шиншили и други слатки мали животни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи