.

.

New
Креатор Марвел Студиа Сагата За Бесконечност Тор Чекан | 76209 | 979 еез

Креатор Марвел Студиа Сагата За Бесконечност Тор Чекан | 76209 | 979 еез

DEN 2199.68

Стока
Во продавницата

Автентичен чекан На Тор-Прославете Ја Сагата За Бесконечност На Студиото Марвел СО ЛЕГО Чекан На Марвел Тор (76209) модел за градење и прикажување за возрасни. Забавни додатоци-моделот безбедно лежи на штанд со информативна плоча. Вклучува и минифигура На тор и 3 мали модели : Бесконечната Ракавица, Тесеракт И Огнот на Один. Избегајте од секојдневието-Потопете се во овој апсорбирачки градежен проект, а потоа прикажете го завршениот модел за да го евоцирате стилот и духот на Кинематографскиот Универзум На Марвел во годините Што доаѓаат Бидете супер Херој за правење модели-овој модел на дисплеј што може да се изгради може да се даде како подарок за роденден, подарок за одмор или лично задоволство за обожавателите на марвел за возрасни и ентузијасти за правење модели. Создадете нешто посебно-Со Димензии над 18 инчи. (46 см) висока и 11,5 во. (29 см) широк, овој детален модел додава интересно парче за разговор на секој дом или работно место.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи