.

.

New
67xl Касета Со Мастило Повторно Произведена Замена ЗА HP 67XL За DeskJet 2700 2755 Завист 6055 6455

67xl Касета Со Мастило Повторно Произведена Замена ЗА HP 67XL За DeskJet 2700 2755 Завист 6055 6455

DEN 827.20

Стока
Во продавницата

КАСЕТИТЕ Со Мастило 67 XL Содржат : 67xl повторно произведена Касета Со мастило Црна и Три-Боја. 67хл Касети Со Мастило Компатибилност Печатачи : Дескџет 1255 2300 2722 2723 2724 2725 2755, Дескџет плус 4122 4123 4132 4140 4152 4155, ЗАВИСТ 6030 6032 6034 6052 6055 6058 6075, ЗАВИСТ Про 6430 6452 6455 6458 6464 6475 Печатач. 67xl Мастило Касети Страница Принос : до 650 страници На Црна 67 XL мастило кертриџ и 450 страници На ТРИ-Боја 67 XL мастило кертриџ (на 5% покриеност). КАСЕТИ СО Мастило 67 XL Постојано печатење и висока ефикасност. 67 XL Касети Со Мастило Погодни за инсталирање и еколошки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи