.

.

New
Бингфанг-В 1ПЦ 195 1Х/2Х Бесконечност Со Ниско Зголемување Ахроматска Објективна Леќа за Рмс Нишка 23,2 мм Биолошки Микроскоп

Бингфанг-В 1ПЦ 195 1Х/2Х Бесконечност Со Ниско Зголемување Ахроматска Објективна Леќа за Рмс Нишка 23,2 мм Биолошки Микроскоп

DEN 561.60

Стока
Во продавницата

Модел : 195 ахроматски објектив. Зголемување : 1x, 2 X. Спецификација : меѓународен Стандард рмс конец, универзален дијаметар на конец 20,2 мм.ние сме специјализирана продавница. Ние обезбедуваме најпрофесионална услуга за продавници. Ако ви треба нешто, секогаш можете да не контактирате. Ние нудиме најдобра услуга. Имајте добро искуство за купување.

Карактеристики на производот

International Standard RMS thread, universal diameter of thread 20.2mm :
Свеж

Поврзани производи