.

.

New
Ремени За Ремени За Шишиња Со Прашка Вода Должина Прилагодливи Шишиња Со Шишиња Момче Девојче Деца Момчиња Девојчиња

Ремени За Ремени За Шишиња Со Прашка Вода Должина Прилагодливи Шишиња Со Шишиња Момче Девојче Деца Момчиња Девојчиња

DEN 190.40

Стока
Во продавницата

Должина прилагодлива. Некои дизајн доаѓаат со двоен држач. Погоден за шише со вода со дијаметар од 5 см до 9 см. Должина прилагодлива. Некои дизајн доаѓаат со двоен држач. Погоден за шише со вода со дијаметар од 5 см до 9 см.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи