.

.

New
ДОИТОЛ Торба За Хранење Шише За Доење Изолирана Торба За Шишиња За Бебешко Млеко Потопла Торба За Ракави Фидер За Топлинска Кеса Изолација На Шишиња За Шише За Млек

ДОИТОЛ Торба За Хранење Шише За Доење Изолирана Торба За Шишиња За Бебешко Млеко Потопла Торба За Ракави Фидер За Топлинска

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Потопла Торба за Шишиња со млеко Изработена од кадифен материјал, издржлива, безбедна и лесна. Преносливиот Кадифен Капак За Торбичка за доенчиња го задржува шишето за хранење од оштетување на падот на несреќата. Покривка За шише За хранење Мека, вашето бебе ќе има удобен допир за држење. Торба За хранење Изолиран Држач За Шишиња За Бебешко Млеко Симпатичен дизајн и го привлекува вниманието на вашите бебиња. Деца деца хранење торба покритие Погоден за дома, надворешна употреба итн. Опис Карактеристики-Боја Користи Сина Боја.- Материјал Краток Кадифен.- Големина Околу 29х19х11см. Пакет, Вклучувајќи 1 x шише покритие.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи