.

.

New
Игкзг Програмабилен Шпорет Под Притисок,Шпорет Под Притисок Од Нерѓосувачки Челик, Шпорет За Индукција За Домаќинство Универзален Интелигентен Гас, Бавен Готвач,

Игкзг Програмабилен Шпорет Под Притисок,Шпорет Под Притисок Од Нерѓосувачки Челик, Шпорет За Индукција За Домаќинство Универзален

DEN 268.80

Стока
Во продавницата

●[Заштита на безбедноста] вентил за ограничување На Притисокот, сигурносен вентил, безбедносен прозорец, индикација за притисок итн., безбедност и заштита на животната средина силиконски запечатувачки прстен и висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик 304, безбеден и безбеден. ● [Применливо за сите видови садови за готвење] шпорет под притисок од нерѓосувачки челик 3-слој енергетски композитен долен слој, погоден за печка за гас, електрична печка, индукциски шпорет и керамичка печка. ● [Безбедност Од нерѓосувачки Челик] ние користиме безбеден нерѓосувачки челик од 304 степен на храна како материјал за шпорет под притисок за да се осигураме дека вашето готвење е здраво и безбедно. ●[Силиконски Печат] ние користиме силиконски заптивки за безбедносна заштита за да обезбедиме високи перформанси на шпоретот под притисок. Тој е издржлив и не мора да го менувате одново и одново. ● [Лесен за употреба] дизајн на отворање и затворање со една рака, ротацијата од 90° може да се отвори и затвори, со функција за автоматско заклучување, а тајмерот што се одвојува помага точно да се готви.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи