.

.

New
Четка За бричење За Мажи, Коса Со Дрво.Совршен Ден На Таткото Подароци За Него Татко Дечко, Преносни Отстранување Остатоци, бричење четка бричење комплет бричење че

Четка За бричење За Мажи, Коса Со Дрво.Совршен Ден На Таткото Подароци За Него Татко Дечко, Преносни Отстранување Остатоци,

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

●Материјал● : косата (нејасен дел) е свиленкаста, мека и цврста, бидејќи способноста за апсорпција на вода и задржување на топлина, работи добро со целиот сапун за бричење и сите пени, гелови или креми, совршени за густо, сјајно пенење, лесно се чистат и прилично брзо се сушат. ●Извонредна Изработка Q : Рачно изработено производство,секоја четка коса треба да помине низ 25 работни процедури, апсолутна чиста коса, со прекрасна форма и без пролевање, без страшен мирис,Изработена Со извонредна изработка, ние користиме меки влакна за да обезбедиме подобро искуство со бричење. ①Безбедно : оваа четка за брада е изработена од безбедни влакна без никакви хемиски штетни материи и е погодна за кожата за да ви помогне да се грижите за брадата.Ја омекнува брадата, ја прави кожата повлажна и избегнува иритација кога кожата не е доволно влажна. ●Совршен Подарок : Совршен За оние кои сакаат традиционално влажно бричење, одлична идеја за подарок за вашиот татко, сопруг, момче или за сите влажни бричење кои бараат прекрасна комбинација. ●Пренослив● : оваа четка за брада со меки влакна има лесен дизајн со мала големина и мала тежина за употреба во салон, домашна употреба и употреба на патувања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи