.

.

New
50 ЕЕЗ Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка АЈ2Х3Б Потковица Коњ Копита

50 ЕЕЗ Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка АЈ2Х3Б Потковица Коњ Копита

DEN 605.12

Стока
Во продавницата

50 ЕЕЗ Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка НА АЈ2Х3Б Потковица Коњ Копита. Големина : 46, 3х38, 4х2, 9мм(1,82"х1, 51 " х0, 11"), Дупка : 3,15 мм. Број На Предмети : 50 Предмети. Илјадници накит што прават шарм наведени во мојата продавница, само пребарајте ги оние што ги сакате. Боја : антички парче, Изработен Од Легура На Цинк. Сликите се само за повикување, ве молиме проверете го следното детално мерење за да ја изберете точната големина и дозволете разлики од 1-2мм поради рачно мерење, благодарам. 50 ЕЕЗ Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка НА АЈ2Х3Б Потковица Коњ Копита.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи