.

.

New
VSeebox v1 Pro Android TV Box со IR далечински, дополнителен мини тастатура и USB центар

VSeebox v1 Pro Android TV Box со IR далечински, дополнителен мини тастатура и USB центар

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

[Android 10.0 OS] VSeebox опремена со Android 10.0 систем, напојуван од Quad Core Cortex-A53 Ultra High Freecents CPU, кој обезбедува андроид кутија да работи стабилна и мазна за вчитување на филмови и слики без тампон. [4 GB RAM меморија и 32 GB ROM] VSEE Android TV Box Supfer Memory (4 GB+32 GB) за да ви овозможи да преземете повеќе апликации. Седејќи на каучот со вашето семејство и гледајќи ги омилените ТВ -емисии, филмови. [2,4g/5.8g Wi Fi] VSeebox поддржува 2,4g/5,8g Wi Fi. Стабилен, брз и висок квалитет на Wi Fi сигнал, проверете дали уживате во повисок квалитет за гледање во живо и филмови. [4 K] VSeebox поддржува резолуција од 4 K. Можете да гледате ултра HD филмови слободно дома во секое време без да одите во кино. Што ќе добиете : 1*ТВ-кутија, 1*Ако далечински управувач, 1*HD кабел, 1*Упатство за корисникот, 1*адаптер за напојување во САД, 1*мини тастатура, 1*USB центар и нашиот професионален тим по продажбата. Не се двоумете се да не контактирате со нас ако имате какво било прашање или загриженост, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. [Android 10.0 OS] VSeebox опремена со Android 10.0 систем, напојуван од Quad Core Cortex-A53 Ultra High Freecents CPU, кој обезбедува андроид кутија да работи стабилна и мазна за вчитување на филмови и слики без тампон. [4 GB RAM меморија и 32 GB ROM] VSEE Android TV Box Supfer Memory (4 GB+32 GB) за да ви овозможи да преземете повеќе апликации. Седејќи на каучот со вашето семејство и гледајќи ги омилените ТВ -емисии, филмови. [2,4g/5.8g Wi Fi] VSeebox поддржува 2,4g/5,8g Wi Fi. Стабилен, брз и висок квалитет на Wi Fi сигнал, проверете дали уживате во повисок квалитет за гледање во живо и филмови. [4 K] VSeebox поддржува резолуција од 4 K. Можете да гледате ултра HD филмови слободно дома во секое време без да одите во кино. Што ќе добиете : 1*ТВ-кутија, 1*Ако далечински управувач, 1*HD кабел, 1*Упатство за корисникот, 1*адаптер за напојување во САД, 1*мини тастатура, 1*USB центар и нашиот професионален тим по продажбата. Не се двоумете се да не контактирате со нас ако имате какво било прашање или загриженост, ние ќе го решиме вашето прашање во рок од 24 часа. VSEE TV-кутиите со Android се познати по квалитетот на сликата со висока дефиниција и бесконечна забава. VSeebox поддржува 7-дневна репродукција, така што не треба да се грижите за исчезнатите спортски програми. Ние им нудиме на клиентите една година гаранција. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи