.

.

New
Не'рѓосувачки челик загрозување со дијаметар од 1 инч со должина на барел со должина на четкана завршна облога за ПВЦ, стакло и акрилен знак Застанете од прицврстув?

Не'рѓосувачки челик загрозување со дијаметар од 1 инч со должина на барел со должина на четкана завршна облога за ПВЦ, стакло

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Издржливите исклучувања од не'рѓосувачки челик се идеално решение за монтирање за знаци и дисплеи. Направено од не'рѓосувачки челик од 202 одделение. Дојдете со сидро на завртки за Flathead Flathead и Drywall. Одговара на панели дебели до 1/2 инчи>. Извонредно направен и наменет за комерцијална или станбена употреба во затворен простор. Вклучува упатства за инсталација без напор. Издржливите четкички од челичен челик се отпорни на гребење за разлика од алуминиум или пластика. Дојдете со 2 јасни заштитни заптивки. Издржливите исклучувања од не'рѓосувачки челик се идеално решение за монтирање за знаци и дисплеи. Направено од не'рѓосувачки челик од 202 одделение. Дојдете со сидро на завртки за Flathead Flathead и Drywall. Одговара на панели дебели до 1/2 инчи>. Извонредно направен и наменет за комерцијална или станбена употреба во затворен простор. Вклучува упатства за инсталација без напор. Издржливите четкички од челичен челик се отпорни на гребење за разлика од алуминиум или пластика. Дојдете со 2 јасни заштитни заптивки. Сеопфатниот избор на производи за акции на Outwater ја вклучува нашата линија на Eco Lite Easy Standent stanefs. Оваа колекција нуди изградба на 2 парчиња, а исклучоците лесно се прицврстуваат на површината на која се монтираат. Серијалот на исклучување на Eco Lite на Outwater е економичен и буџетски избор за монтирање на вашиот знак или приказ. Овие исклучувања се лесни за инсталирање со голем број различни материјали, вклучувајќи акрилик и може да се користат во околини како ресторани, продавници за мало, хотели и многу повеќе. Серијалот Еко Лајт може да се користи во различни апликации, како што се : знаци на приказ на хотелски броеви со знаци на продавница за малопродажба на продавници за малопродажба Еко лајт серија на отпуштања се произведени од не'рѓосувачки челик, што обезбедува некои својства отпорни на корозија и ги прави погодни и за затворен и за надворешно опкружување . Овие исклучувања што се лесни за прицврстување се инсталираат со вежба за рака, а ние нудиме #6 завртки за рамни глави и прицврстувачи на wallидот за да се направи инсталацијата ветре. Outwater ги зачува овие стилски исклучувања во неколку должини на барел, вклучувајќи : .

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи