.

.

New
Кингстон месинг KB251RXllp Реставрација 4-инчен центри Сет за бања, полиран хром

Кингстон месинг KB251RXllp Реставрација 4-инчен центри Сет за бања, полиран хром

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Цврста конструкција на легура од месинг и цинк. Дурасална кертриџ без мијалник. Инсталирање на 3-дупки на палубата 4 "Центрира 3-дупка. 3-1/8 "Висина на плунката. 1-1/2". 3-3/4 "Спајт дофат. Собранието на одводот не е вклучено. Заврши отпорен на корозија. Белег на тапа на центрите е оддалеченост од 4" од центарот на рачката за да се справи со центарот, а тапата обично е поставена во база создавајќи прекрасна обожавател За вашата суета. Без разлика дали е освежување на постојната суета на пиедесталот во модерна куќа од средината на век или додава нова половина бања во вашиот дом, овие чешми за да одговараат на кој било вкус од пријатни традиционални до елегантни модерни поставки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи