.

.

New
3 Боја Хајлајтер Шминка Во Прав, Телото Осветлува Природните Три-Димензионални Лицето Руменило Тапкање Сјајот Лабава Прав Четка Стап Контурирање Прав Треперлив Пр

3 Боја Хајлајтер Шминка Во Прав, Телото Осветлува Природните Три-Димензионални Лицето Руменило Тапкање Сјајот Лабава Прав Четка

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Пудрата за шминка за хајлајтер не само што може да се користи за лице направете како сјајна сенка за очи и руменило на образите, туку и платно сјај на телото за вратот, клучната коска, нозете и секоја област што сакате да ја блеснете. Можете да го нанесете на областите што сакате да ги истакнете за да создадете тродимензионален изглед со гламурозен сјај. ①Специјален Дизајн На Издувна Глава Со сунѓер Има лесна текстура, добар сјај, фин прав и навестување на слаба арома, добро се прилепува и лесно се нанесува на кожата. Треперливиот ефект трае долго и прави да изгледате блескаво и гламурозно секој ден!. ●Долготрајна шминка●овој треперлив стап може за стручен изглед кој трае со часови на крајот. Не-мрсна, водоотпорна формула нема да торта, набори или затнување на порите, така што ќе добиете шминка, дефиниција и покриеност што трае. ●Лесен За Употреба ● само намачкајте ја главата на хајлајтерот каде што сакате. Оставете ја кожата да изгледа бакната со сонце и да се чувствува луксузно мека. ●Погоден за Различни Тонови На Кожа ● Достапен во 3 нијанси, можете да ја изберете соодветната според вашата корист, да се спарите со различни иридентни нијанси за да ви дадат прекрасен маглив сјај. Пакет : 3* Хајлајтер Шминка Во Прав. Нето содржина : 9g/парче. Тежина на производот : 27гр.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи