.

.

New
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, жолт транспарентен, 15 x 15 x 1/8

ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, жолт транспарентен, 15 x 15 x 1/8

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Водоотпорен и УВ отпор. Видов исечен. Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Водоотпорен и УВ отпор. Видов исечен. Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Акрилното стакло Falken Design има многу карактеристики на корист како сјајна површина, отпорност на временски услови, цврста, трајна, мала тежина, термопластична и иновативна. Фалкен дизајн акрилно стакло / плексиглас / луцит е полесна и посилна алтернатива на стаклото. Полесно е да се измисли од стаклото. Акрилното стакло Falken Design е погодно за широк спектар на производи : знаци, осветлување, аквариум, нијанси, мебел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи