.

.

New
Електрична четка за четки за заби, за полнење на четка за заби

Електрична четка за четки за заби, за полнење на четка за заби

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

♥ 【Моќно звучно чистење】 : Електрична четка за заби, со најновата Sonic Technology, може да испорача течност длабоко помеѓу забите и линијата за џвакање за да постигнете супериорно чистење и да ги отстраните плакетите, да ги избегнете забите и да го подобрите вашето орално здравје. ♥ 【Повеќе глави за четки за замена】 : Електричната четка за заби доаѓа со повеќе глави за четки за замена за да се избегне честа нарачка на нови глави за четки за замена. ♥ 【Моќна ротирачка четка за заби】 : Електричната глава за четки за заби може да се врти напред и назад, замав, темелно исчистете ги забите и оставете да имате здрава уста и убава насмевка. ♥ 【Повеќекратни режими】 : Електричната четка за заби има повеќе режими како што се дневно чистење, професионално чистење, чувствително, белење и грижа за гума за џвакање за да се прилагодат на различни услови на забите на гуми за џвакање, така што можете да изберете да користите различни режими според вашиот избор. ♥ 【Топла услуга】 : Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви обезбедиме совршена услуга. Нашата подготвеност е да им обезбедиме утеха на нашите клиенти, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе го решиме што е можно поскоро. Опремен со моќен мотор што генерира повеќе вибрации во минута, електричната четка за заби може ефикасно да отстрани до 100% од плакетата. Чисти до 10 пати подобро од рачна четка за заби, давајќи ви поздрави непца. Големина на производот : 24,9*2,6 см (9,8*1.0in) ♥ За производот : Ние продаваме само електрични четки за заби, со исклучок на други производи. ♥ Фабрички директна продажба : Обично испорачуваме во рок од 1-3 дена, а времето на пристигнување е 7-20 работни денови. ♥ За големината : Податоците за производот и бојата на производот се мерат рачно, има мали грешки, што е нормално! ♥ За разликата во бојата : Сликите на производот се направени во натура. Бојата на производот може да варира малку како резултат на осветлувањето, фотографијата и приказот. Погледнете го вистинскиот производ. ♥ Ви благодариме за купувањето и ви посакувам среќен живот. Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно контактирајте не, се надеваме дека ќе ви дадете подобри услуги и производи, благодарам за вашиот поддршка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи