.

.

New
20x10ft Декорација на Ноќта на вештерките Терорка замок Позадина железо ограда улична ламба мртва дрво гранка тиква елф ужасна забава за деца фото студио реквизити

20x10ft Декорација на Ноќта на вештерките Терорка замок Позадина железо ограда улична ламба мртва дрво гранка тиква елф ужасна

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Големина : 20x10ft (широк 600 см со висина од 300 см). Материјал : Памук и полиестер направени на мека ткаенина. Функција : Материјал без брчки, светла боја, реална. За : Фото студио Фотографија, семејство, новороденчиња, деца, разни забавни позадини. Белешка : Предметот вклучува само 1x позадина, а не вклучува штанд. Големина : 20x10ft (широк 600 см со висина од 300 см). Материјал : Памук и полиестер направени на мека ткаенина. Функција : Материјал без брчки, светла боја, реална. За : Фото студио Фотографија, семејство, новороденчиња, деца, разни забавни позадини. Белешка : Предметот вклучува само 1x позадина, а не вклучува штанд. Може да се мие со вода, лесен за складирање, лесен за преклопување. Совршено е за секоја забава, декор на соба или фотографија за деца, нашата компанија има професионални дизајнери и фабрика. Материјали со висококвалитетна мека крпа со светла боја, богати обрасци. Инструкции : . Заднините треба да чуваат растојание за да фотографираат. Исто така, многу слики со голем формат може да изгледаат малку пиксели. Ние ќе дадеме најдобро да обезбедиме подобро и подобро искуство за купување. Пакување : Полиестерска фотографија од 1piece Полиестерска позадина (Преклопување). Материјал : Во споредба со винил, овој високо-крајни полиестер е мек и се мие, без брчки, не-рефлективни, беспрекорни. 1.Q : Дали доаѓа со штандови или клипови?. О : Не, само 1 парче позадина. 2.Q : Дали се испраќа по преклоп?. О : Да, ставка Испрати од склопена. Beе има лесни брчки. Постојат два методи за да се соберат : 1. миење, 2.ронинг. 3.Q : Како да ја обесувате позадината?. О : Користете клипови за да ги закачите на задниот штанд , или користете ленти за да залепите на wallидот. (Стенд, клипови, ленти, не се вклучени во оваа ставка).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи