.

.

New
Пакет со магнетни клипови со деловен извор, 6 пакувања

Пакет со магнетни клипови со деловен извор, 6 пакувања

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Одлично за организирање документи и обесени за лесен пристап. Лесно се прицврстува на челичните површини. Цврст зафат за да се обезбедат страници. Цврста челична конструкција. Продаден како 6 пакет. Магнетните клипови за зафаќање се лепат веднаш на која било челична површина со вградени магнети. Тие го олеснуваат објавувањето потсетници или да ја одржуваат вашата хартија безбедно заедно. Кога треба да висат документи како силен потсетник или друга цел, едноставно притиснете ја рачката на клипот и лизгајте ги помеѓу силните, рамни заби на клипот. Големина 1 нуди капацитет од 3/8 "за да се одржи значителен оџак на трудови. Клиповите се изработени од тешки, челик со никел за да ја одржат својата форма со честа употреба. Продадени како 6 пакувања.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи