.

.

New
Автограмиран edед orkорко 8x10 Сан Диего Падрес Фото

Автограмиран edед orkорко 8x10 Сан Диего Падрес Фото

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Еве една единствена ставка за навивачите и колекционерите на бејзбол во Сан Диего Падрес! Тоа е боја 8 "x 10" Сјајна фотографија на edед orkорко! И тоа е автограмирано! Потпишан е во Шарпи и доаѓа со сертификат за автентичност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи