.

.

New
Хроники На Мистеријата: Дрвото На Животот-КОМПЈУТЕР

Хроники На Мистеријата: Дрвото На Животот-КОМПЈУТЕР

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Ангажирање на трето лице, точка-и-клик акција за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР.Ангажирање на трето лице, точка-и-клик акција за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. Што ја поврзува нерешената загатка на исчезнатиот екипаж од Мери Селест со багажникот што датира од освојувачите? Кој е загадочниот Гроф На Свети Жермен? За да добие одговори на овие и многу други прашања, Силви ќе тргне на епско патување кое ќе ја води низ каналите На Венеција до темните улички На Каиро, карпестите брегови На Гибралтар и понатаму, во непознатото.0 c компатибилен Влез уред : Глувчето, ТАСТАТУРА Или ИГРА рампа. Погледнете поголеми.6 Ghz) RAM МЕМОРИЈА : 512 MB Или Повеќе Диск Диск : 2x или побрзо Dvd-ROM Диск Хард Диск : најмалку 4 GB На Слободен простор Видео Картичка : Direct X 9. Возбудлив заговор полн со тајни од минатото. Системски Барања Минимален ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows XP, Vista Процесор : 2 GHz (Двојно Јадро 1. Со векови луѓето беа подготвени да извршат најлоши злосторства и да ги ризикуваат своите животи за да го откријат. Опис на производот тајната На Дрвото На Животот. Погледнете поголеми.0 компатибилна видео картичка (NVIDIA Ge Force или ATI Radeon 64 MB RAM меморија) Звучна Картичка : Direct X 9. Додека Силви Леру - млада археолог и авантуристка-работи на решавање на мистеријата што ја опкружува легендата, таа се наоѓа во искушение од истите ветувања на кои толку многу пред неа паднаа.наслов { фонт-семејство : Вердана, Хелветица ноје, Arал, сериф; големина на фонт : 10пх; фонт-тежина : задебелени букви; стил на фонт : италик;} ул.повик { фонт-семејство : вердана; големина на фонт : 11пх; линија-висина : 1. Авантура со точка и клик, во која се вклучени хероината, Силви Леру, Хроники На Мистеријата : Дрвото На Животот бара првокласни вештини за решавање загатки и логично размислување за да се реши мистеријата поставена на егзотични места низ целиот свет, како и низ самото време. Приказна со векови луѓето ги ризикувале своите животи и извршиле неискажливи злосторства за да ги откријат тајните на Дрвото На Животот. Додека Силви Леру користи млад археолог и авантурист, кој работи на решавање на мистеријата што ја опкружува легендата, се наоѓа во искушение од истите ветувања како и многу други пред неа. Предизвикувачки загатки кои бараат памет и логично размислување. Детални, привлечни локации, Како Што се Венеција, Каиро и Гибралтар. Детални, привлечни локации, Како Што се Венеција, Каиро и Гибралтар. Што ја поврзува мистеријата на исчезнатиот екипаж од Мери Селест со багажникот што датира од освојувачите? Кој е загадочниот Гроф На Свети Жермен? За да добие одговори на овие и многу други прашања, Силви ќе тргне на епско патување кое ќе ја одведе низ каналите На Венеција до темните улички На Каиро, карпестите брегови На Гибралтар и во непознатото. Точка-и-клик игра.пнг) повторете-х; граница-лево : 1px цврст #999999; граница-десно : 1px цврст #999999; баласт-лево : 20px; баласт-десно : 20px; баласт-дното : 10px; ширина : 250px; фонт-семејство : вердана; големина на фонт : 12px; } КОМПЈУТЕРСКА авантура Со Силви Леру.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи