.

.

New
Цврст метален случај за малина Пи 4, со вентилатор за ладење на ледена кула со низок профил

Цврст метален случај за малина Пи 4, со вентилатор за ладење на ледена кула со низок профил

DEN 527.84

Стока
Во продавницата

Тип на демо табла : Arm Certification : No Irigin : Chinanly Chinamodel Број : PI4-Case-Metal Firm Metal Case за Raspberry Pi 4 : Со ладење на мраз за ледена кула со низок профил Употреба со : Raspberry Pi 4 Feature 1 : Едноставно дизајнирање на два дела 2 : Темен досаден полски пол 3 : Цврст и убав изглед на метална кутија за метална метална кутија за малина Пи 4, со сладолед со низок профил, ладење фантирана во вентилаторот за ладење? Погледнете со низок профил на ледената кула за ладење вентилатори за дводелен дизајн на два дела за поставување со само фиксирање на завртките, отворите за проток на воздухот низ сите за подобра ладење за ладење за растворот за ладење Port Sraspberry PI 4 B споредување на димензиите на пакетата Тежина на содржината : 0,304 kgpi4-case-metal x1.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи