.

.

New
Бршлен Класик 27892 5-3/4-Инчен Би-Метал Променлива Теренот Дупка Видов, 1 / Картичка

Бршлен Класик 27892 5-3/4-Инчен Би-Метал Променлива Теренот Дупка Видов, 1 / Картичка

DEN 958.40

Стока
Во продавницата

Сече Нерѓосувачки и благ челик, обоен метал, пластика и дрво, Предност На Кобалт (Регистрирана Трговска Марка). Би-Метална конструкција Со м-3 најсовремена ја задржува цврстината. Променлив чекор, позитивен дизајн на забот на гребло 4-6 TPI го минимизира абењето на забите. Дебела подлога плоча спречува соголување на конецот и го зголемува вртежниот момент. 1-1/2" длабочината на сечење се намалува преку 2 х 4 во еден премин. Бршлен Класик Индустрии е посветен на производство на сеопфатна, квалитетна линија на додатоци за електрични алати и рачни алатки. Предност На Бршлен Класичен Кобалт (Регистрирана Трговска Марка) пилите Со Променлив Терен Со Би-Метални дупки се дизајнирани за извонредни перформанси на сечење и имаат раб На сечење М-3 и дебела подлога. Овие извонредни пили се достапни во голем број дијаметри и сечат нерѓосувачки и благ челик, обоен метал, пластика и дрво.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи