.

.

New
#6 x 3/8 Глава за мијалник од не'рѓосувачки челик w/слот Мететал завртка 100 парчиња метални завртки

6 x 3/8 Глава за мијалник од не'рѓосувачки челик w/слот Мететал завртка 100 парчиња метални завртки

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

18-8 Не'рѓосувачки челик за апликации на отворено или влажна. 100 парчиња по пакет. FILLIPS DRIVE SHEET METAL SCREND. #6 x 3/8 инчи. 18-8 Не'рѓосувачки челик за апликации на отворено или влажна. 100 парчиња по пакет. FILLIPS DRIVE SHEET METAL SCREND. #6 x 3/8 инчи. Завртките за лимови имаат големи навои за употреба во лим, понекогаш, исто така, се користат во пластика, фиберглас или дрво. Хекс -главата w/слот лимски завртки се најлесниот вид на главата за да се заниша во материјалот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи