.

.

New
16 Инчен Лаптоп, Домашна Тетратка Повеќе Интерфејси 1920x1200 IPS Екран 7000mAh Батерија За Celeron N5105 ПРОЦЕСОР За Патување

16 Инчен Лаптоп, Домашна Тетратка Повеќе Интерфејси 1920x1200 IPS Екран 7000mAh Батерија За Celeron N5105 ПРОЦЕСОР За Патување

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Подолго Траење На Батеријата : лаптопот од 16 инчи прифаќа нова композитна литиум-јонска батерија, со голем капацитет од 7000m Ah, траење на батеријата и разни интерфејси како што се 2 x USB3. Лесен Пренослив : ЛАПТОПОТ со IPS екран е полесен од традиционалниот лаптоп, со ултра тенко тело и одлична преносливост. Масовно Складирање : Домашниот лаптоп е опремен СО 12 GB RAM МЕМОРИЈА и SSD СО голема брзина, што ви овозможува непречено да го користите без да заглавите дури и ако отворите повеќе програми., кои се погодни за секојдневна употреба. Опремен е со тастатура со позадинско осветлување со целосна големина, подлога за допир со голема големина и нумеричка тастатура, што обезбедува поудобно искуство со пишување и обезбедува видливост дури и во мракот. Опремен е со тастатура со позадинско осветлување со целосна големина, подлога за допир со голема големина и нумеричка тастатура, што обезбедува поудобно искуство со пишување и обезбедува видливост дури и во мракот. Подолго Траење На Батеријата : лаптопот од 16 инчи прифаќа нова композитна литиум-јонска батерија, со голем капацитет од 7000m Ah, траење на батеријата и разни интерфејси како што се 2 x USB3. Таа е погодна за секојдневна работа и забава, и е првиот избор за бизнис канцеларија. Процесор Со високи Перформанси : 16 инчен лаптоп користи За процесор Celeron N5105, со фреквенција до 2,9 GHz, 4 јадра и 4 нишки, моќна работа, без одложување и најнова за 11 систем, така што вашата опрема може да работи непречено. Односот 3 : 2 може да го зголеми вертикалниот простор на екранот, да прикаже повеќе содржина и да ви донесе удобно визуелно искуство при прелистување веб-страници или документи. Односот 3 : 2 може да го зголеми вертикалниот простор на екранот, да прикаже повеќе содржина и да ви донесе удобно визуелно искуство при прелистување веб-страници или документи.Процесор Со високи Перформанси : 16 инчен лаптоп користи За процесор Celeron N5105, со фреквенција до 2,9 GHz, 4 јадра и 4 нишки, моќна работа, без одложување и најнова за 11 систем, така што вашата опрема може да работи непречено.0,1 x MIC, Аудио,1 x DC,1 x мини Мини Мултимедијален Интерфејс со Висока Дефиниција итн., кои се погодни за секојдневна употреба. Таа е погодна за секојдневна работа и забава, и е првиот избор за бизнис канцеларија. Лесен Пренослив : ЛАПТОПОТ со IPS екран е полесен од традиционалниот лаптоп, со ултра тенко тело и одлична преносливост.) : 12 GBHard Диск (тип, Големина, Итн.0,1 x MIC, Аудио,1 x DC,1 x мини Мини Мултимедијален Интерфејс со Висока Дефиниција итн. 16 Инчен IPS Дисплеј : Преносливиот лаптоп е опремен со голем 16 инчен IPS HD екран, со јасен текст и слики. Масовно Складирање : Домашниот лаптоп е опремен СО 12 GB RAM МЕМОРИЈА и SSD СО голема брзина, што ви овозможува непречено да го користите без да заглавите дури и ако отворите повеќе програми.Централна Единица За Обработка(ПРОЦЕСОР) : За N5105, Најнови 10nm Чип, 4 Јадра И 4 Теми, Фреквенција 2.Тип На Тастатура (со или.

Карактеристики на производот

Item Type:
16 Inch Laptop
Material:
ABS
Operating System:
For 11
Language Support:
English and Small Languages.
Central Processing Unit (CPU):
For N5105, Latest 10nm Chip, 4 Cores and 4 Threads, Frequency 2.0ghz (up to 2.9ghz)
Image Processor (GPU):
For UHD Graphics
Graphics Card Type:
Integrated Video Card
Running Memory (LPDDR Type, Size, Etc.):
12GB
Hard Disk (type, Size, Etc.):
128GB SSD
Display Screen (type, Resolution, Etc.):
16 inch IPS HD Screen with Resolution of 1920 x 1200.
Type of Keyboard (with or :
Свеж

Поврзани производи