.

.

New
Wodmb цврсто дрво закачалки месинг куки домашна облека продавница за специјална грижа гардероба со црна орев беспрекорна облека

Wodmb цврсто дрво закачалки месинг куки домашна облека продавница за специјална грижа гардероба со црна орев беспрекорна облека

DEN 467.36

Стока
Во продавницата

Ултра тенкото и заштеда на простор, не зафаќа простор за плакари. Убава изработка, силен капацитет на лежиште, добра цврстина, не е лесно да се пробие, не е лесно да се избледи и да се деформира. Искористете го вашиот простор за плакарот и држете ја облеката без опаѓање и уредна. Дизајнот на светла боја го прави шик и елегантен. Погоден за домови, продавници за облека, алишта, итн. Ултра-тенки и заштеда на простор, не зафаќа простор за плакари. Најдоброто занаетчиство, силен капацитет на лежиште, добра цврстина, не е лесна за кршење, а не лесен за избледување и деформирање. Просторот и држете ја облеката без winkle и уредно. Дизајнот на будна боја Направете го тоа шик и елегантно. Исклучиво за домови, продавници за облека, алишта, итн. , Brassprocess : Содржина на восочен пакет со површински дрвени восоци : 5 * Облека за закачалки : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Совршено за висечки палта, јакни, панталони, здолништа со фустани и џемпери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи