.

.

New
Rosbtib Samsung Galaxy Tab A 10.1 инчен случај 2019 Модел T510/T515/T517, тенок лесен PU кожен покрив со шок од фолио за Galaxy Tab A 10.1 2019 таблета, јагода зајаче

Rosbtib Samsung Galaxy Tab A 10.1 инчен случај 2019 Модел T510/T515/T517, тенок лесен PU кожен покрив со шок од фолио за Galaxy

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Компатибилност : Специјално дизајниран за Galaxy Tab A 10.1 2019 (SM-T510/T515). Не одговара за 2016 година Објавено Samsung Tab A 10.1 или кој било друг уред за модели, проверете го бројот на моделот пред купувањето. Одличен квалитет : Tab Samsung Galaxy Tab 10.1 кутија изработена од висококвалитетна PU кожа и мек силикон внатре, нема да додаде рефус на вашиот уред, обезбедувајќи голема заштита за вашата дневна употреба. Класичен професионален дизајн : Случајот Galaxy Tab 10.1 овозможува целосен пристап до сите функции и контроли. Совршено вклопување со прецизни пресеци за лесен пристап до сите функции на i Pad (камера, звучници, пристаништа и копчиња). Стан за повеќе агол : Различни агли можат да се прилагодат за да ги задоволат вашите потреби за гледање/пишување, да избегнете болка во зглобовите и да ви овозможи да извршите други активности за забава. Слот за картички : Четири вградени слотови за картички можат да чуваат промена/лична карта/кредитна картичка/или некои други лични предмети. Погодно е да се носи и да се извади, што е голема погодност во секојдневниот живот. Компатибилност : Специјално дизајниран за Galaxy Tab A 10.1 2019 (SM-T510/T515). Не одговара за 2016 година Објавено Samsung Tab A 10.1 или кој било друг уред за модели, проверете го бројот на моделот пред купувањето. Одличен квалитет : Tab Samsung Galaxy Tab 10.1 кутија изработена од висококвалитетна PU кожа и мек силикон внатре, нема да додаде рефус на вашиот уред, обезбедувајќи голема заштита за вашата дневна употреба. Класичен професионален дизајн : Случајот Galaxy Tab 10.1 овозможува целосен пристап до сите функции и контроли. Совршено вклопување со прецизни пресеци за лесен пристап до сите функции на i Pad (камера, звучници, пристаништа и копчиња). Стан за повеќе агол : Различни агли можат да се прилагодат за да ги задоволат вашите потреби за гледање/пишување, да избегнете болка во зглобовите и да ви овозможи да извршите други активности за забава. Слот за картички : Четири вградени слотови за картички можат да чуваат промена/лична карта/кредитна картичка/или некои други лични предмети. Погодно е да се носи и да се извади, што е голема погодност во секојдневниот живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи